18 Haziran 2012 Pazartesi

ciceksepeti.com'da %25 indirim fırsatı!

İş Bankası İnternet Şubesi müşterilerine, www.ciceksepeti.com'da anında %25 indirim fırsatı!

Kampanya 13 Haziran-31 Ağustus 2012 arasında geçerli.
Kampanya kapsamında,referans numarası kullanılarak www.ciceksepeti.com'dan Maximum ve Maximiles ile yapılacak alışverişlete %25 indirimden yararlanılıyor.
Son 3 ay içerisinde internet şubesine müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapmış müşterilere,www.ciceksepeti.com'da %25 indirim sağlayacak kampanya referans numarası gönderilmiş.
Kampanya referans numarasını www.ciceksepeti.com sipariş ekranında ''Avantaj Şifresi'' alanına giren müşteriler kampanyadan yararlanabiliyorlar

 Kampanya detayları:

  • Cicekspeti.com'dan Maximum kart ve Maximiles kullanılarak yapılacak çiçek,gurme ve meyve siparişlerinde referans numarası kullanılarak %25 indirimden faydalanılabilir.
  • Referans numarası www.ciceksepeti.com sipariş ekranında ''avantaj şifresi'' alanına girilerek yada 444 00 79 numaralı Çiçeksepeti Çağrı Merkezi müşteri temsilcisine bildirilerek kullanılabilir.
  • İndirim Çiçeksepeti'nin gönderim yaptığı bölgelerde geçerlidir.
  • Özel günlerdeki yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi gerekmektedir.
  • Referans numarası tek kullanımlık olup başka bir kampanya ile birleştirilemez.,


Kampanya hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için:  www.ciceksepeti.comÖnemli uyarı: Kampanya koşulları bilgilendirme amaçlı www.ciceksepeti.com'dan alınmıştır.Güncel kampanya bilgilerini mutlaka www.ciceksepeti.com'dan kontrol ediniz.


.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder