28 Eylül 2013 Cumartesi

gittigidiyor.com ''Eller Telefona'' Kampanyası! 50 TL'ye varan hediye çeki kazanma fırsatı!

jpeg banner_pc_250x250 Image Banner28-30 Eylül 2013 tarihleri arasında (Bu tarihler dahil) Gittigidiyor.com'un ücretsiz uygulamaları üzerinden alışveriş yapanlara 50 TL'ye varan hediye çeki kazanma fırsatı!

Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz
Kampanya Detayları: 


Nasıl hediye çeki kazanırım?

28-30 Eylül 2013 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) GittiGidiyor.com'a ücretsiz cep telefonu uygulamalarımız üzerinden girip (iPhone, Android, mobil site) telefonunla tek seferde yapacağın:
100 TL - 249,99 TL'lik alışverişinde 10 TL, 
250 TL - 499,90 TL'lik alışverişinde 25 TL, 
500 TL ve üzeri alışverişinde 50 TL hediye çeki kazanabilirsin.İphone veya Android telefonum yok.Kampanyaya nasıl katılabilirim?

iPhone veya Android telefonun yoksa da hediye çeki kazanabilirsin. Tek yapman gereken internet erişimine sahip cep telefonunun web tarayıcısına gittigidiyor.com yazmak. Açılan mobil sitemiz üzerinden alışveriş yaparak hediye çeki kazanmaya başlayabilirsin.


Kampanyadan kazandığım hediye çeklerini nasıl kullanabilirim?

Kampanyadan kazandığın hediye çeki 4 Ekim 2013 tarihinde GittiGidiyor kullanıcı adına tanımlanacak. Bir sonraki alışverişinde, ödemenin bir kısmını veya hepsini kazandığın 10, 25 veya 50 TL'lik hediye çeki ile yapabilirsin.


Hediye çekimi ne zaman kullanabilirim?

Alışveriş sürecini başarıyla tamamladıysan (ürünü satın alıp onay verdiysen ve ödeme satıcıya aktarılmışsa) hediye çekin, 4 Ekim 2013 tarihinde, gün içerisinde GittiGidiyor kullanıcı adına tanımlanacak. Adına tanımlanmış hediye çekini bir sonraki alışverişinde kullanabilirsin. 

Alışveriş sürecin 4 Ekim'e kadar henüz tamamlanmadıysa bu sürecin tamamlanması beklenecek ve hediye çekin 11 Ekim ve 21 Ekim tarihlerinde GittiGidiyor kullanıcı adına tanımlanacak. (Alışveriş süreci 21 Ekim'e kadar başarıyla tamamlanmayan kullanıcılara hediye çeki tanımlanmaz.)Hediye çekimi en geç ne zamana kadar kullanabilirim?

Hediye çeklerinin son kullanma tarihi 31 Ekim 2013. Bu tarihe kadar hediye çekini kullanmayı unutma çünkü kullanılmayan hediye çekleri geçerliliğini kaybeder.


Aldığım ürünü iptal ettim yada iade ettim.Yine de hediye çeki kazanabilirmiyim?

İptal edilen veya iade edilen ürünlerde, sepetinizdeki toplam ödeme tutarı 100 TL ve altına düşmediyse hediye çeki kazanırsınız. 
Örneğin; 4 farklı ürün aldınız ve toplam ödemeniz 500 TL tuttu. Ancak bu ürünlerden birini iade ettiniz ve ödeme toplamınız 400 TL'ye düştü. Bu durumda 50 TL'lik hediye çeki yerine 25 TL'lik hediye çeki kazanırsınız.

Başka bir örnek vermek gerekirse; 2 farklı ürün aldınız biri 90 TL diğeri 10 TL olsun. 10 TL'lik ürünü iptal ettiğinizde sepetinizdeki toplam ödeme 90 TL olacağı için hediye çeki kazanamazsınız.


En fazla kaç adet hediye çeki kazanabilirim?

Bu kampanyadan her kullanıcı sadece 1 kez hediye çeki kazanabilir.


Kampanya süresince birden fazla alışveriş yaptıysam hangisine hediye çeki tanımlanır?

28-30 Eylül tarihleri arasında yaptığın en yüksek alışveriş üzerinden hediye çeki kazanma şansı yakalarsın.


Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsinizÖnemli uyarı:Kampanya bilgileri gittigidiyor.com sitesinden bilgilendirme amaçlı alınmıştır.Herhangi bir hak kaybına uğramamak için kampanyayı mutlaka ilgili siteden kontrol ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder